ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

 


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΜΕΛΩΝ ΣΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΕΛΜΕ

- 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021 -

 

 

ΨΗΦΙΣΑΝ:

289

Έδρες

στο ΔΣ

της ΕΛΜΕ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΑΚΥΡΑ - ΛΕΥΚΑ

    21

7,26%

ΕΓΚΥΡΑ

268

 

 

ΕΛΑΒΑΝ

 

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

151

4

56,34%

ΔΑΚΕ

77

2

28,73%

ΣΥΝΕΚ

40

1

14,93%

 

 

Εκλέγονται ως μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ:

 

Από την ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καθηγητών Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ εκλέγονται:

 

1.         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  λαμβάνοντας 122 ψήφους.

2.         ΛΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ λαμβάνοντας 78 ψήφους.

3.         ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ λαμβάνοντας 35 ψήφους.

4.         ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  λαμβάνοντας 31 ψήφους.

 

Από τη ΔΑΚΕ εκλέγονται: 

 

1.   ΚΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ(ΜΑΤΟΥΛΑ) λαμβάνοντας 59 ψήφους.

2.   ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ λαμβάνοντας 41 ψήφους.

 

Από τις ΣΥΝΕΚ εκλέγεται:

  1. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ λαμβάνοντας 29 ψήφους

 

Για  το  Εποπτικό Συμβούλιο (Ε.Σ.) Εκλέγονται:

Από την ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ:

  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ λαμβάνοντας 55 ψήφους.
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ λαμβάνοντας 53 ψήφους

Από την ΔΑΚΕ:

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ λαμβάνοντας 42 ψήφους.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ  ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΟ Ν.Τ. Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ

- 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021 -

 

 

ΨΗΦΙΣΑΝ:

289

Αντιπρόσωποι

Στην ΑΔΕΔΥ

ΡΟΔΟΠΗΣ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΑΚΥΡΑ - ΛΕΥΚΑ

    25

8,65%

ΕΓΚΥΡΑ

264

 

 

ΕΛΑΒΑΝ

 

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

148

8

56,06%

ΔΑΚΕ

77

4

29,17%

ΣΥΝΕΚ

39

2

14,77%

 

 

Εκλέγονται ως αντιπρόσωποι στο ΝΤ ΑΔΕΔΥ Ροδόπης της ΕΛΜΕ:

 

Από την ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καθηγητών Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ εκλέγονται:

 

1.         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  λαμβάνοντας 120 ψήφους.

2.         ΛΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ λαμβάνοντας 77 ψήφους.

3.         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ λαμβάνοντας 43 ψήφους.

4.         ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ λαμβάνοντας 32 ψήφους.

5.         ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ λαμβάνοντας 31 ψήφους.

6.         ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ λαμβάνοντας 30 ψήφους.

7.         ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ λαμβάνοντας 29 ψήφους.

8.         ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  λαμβάνοντας 28 ψήφους.

 

Από τη ΔΑΚΕ εκλέγονται: 

 

1.   ΚΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ(ΜΑΤΟΥΛΑ) λαμβάνοντας 55 ψήφους.

2.   ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ λαμβάνοντας 39 ψήφους.

3.   ΜΑΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ λαμβάνοντας 28 ψήφους.

4.   ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ λαμβάνοντας 26 ψήφους.

 

Από τις ΣΥΝΕΚ εκλέγονται:

  1. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ λαμβάνοντας 26 ψήφους.
  2. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΕΤΑΞΙΑ λαμβάνοντας 25 ψήφους.

 

 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το Thraki OnLine ενθαρρύνει τον δημόσιο διάλογο για όλα τα ζητήματα επικαιρότητας, παρακαλούμε σχολιάζετε με σύνεση!