Εκλογές Ε.Α.Υ Ροδόπης

 


Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσής μας συνεδριάζοντας την 24-10-2021, ανακήρυξε την υποψηφιότητα των τεσσάρων συνδυασμών για τις εκλογές Ε.Α.Υ Ροδόπης, ως κάτωθι :

 

1)      «ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ »

( Επικεφαλής : ΤΖΑΤΖΑΝΑ Σταυρούλα )

 

με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, την Εξελεγκτική Επιτροπή, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων, Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. και την Γραμματεία Γυναικών :

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Παναγιώτης
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δημήτριος
  3. ΒΟΥΤΣΑΣ Αριστείδης
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος
  5. ΔΗΜΟΥ Ιωάννης
  6. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ Λαμπρινή
  7. ΖΙΑΓΑΚΗΣ Παναγιώτης
  8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος
  9. ΚΑΖΑΚΗΣ Χρήστος
  10. ΚΑΖΑΚΟΣ Κωνσταντίνος
  11. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Χρήστος
  12. ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ Παναγιώτης
  13. ΚΑΣΜΙΡΗΣ Θεόδωρος
  14. ΚΟΥΜΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος
  15. ΚΩΝΣΤΑΣ Ευάγγελος
  16. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Ιωάννης
  17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κυριάκος
  18. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Δημήτριος
  19. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Γρηγόριος
  20. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ Μιχαήλ
  21. ΤΖΑΤΖΑΝΑ Σταυρούλα
  22. ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ Σοφία
  23. ΦΟΥΚΑΡΑΣ Δημήτριος
  24. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παναγιώτης

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.

 

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Χρήστος
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δημήτριος
  3. ΒΟΥΤΣΑΣ Αριστείδης
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος
  5. ΔΗΜΟΥ Ιωάννης
  6. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ Λαμπρινή
  7. ΖΙΑΓΑΚΗΣ Παναγιώτης
  8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος
  9. ΚΑΖΑΚΗΣ Χρήστος
  10. ΚΑΖΑΚΟΣ Κωνσταντίνος
  11. ΚΑΜΑΡΓΙΟΥ Μαρία
  12. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Χρήστος
  13. ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ Παναγιώτης
  14. ΚΑΣΜΙΡΗΣ Θεόδωρος
  15. ΚΟΥΜΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος
  16. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Δημήτριος
  17. ΚΩΝΣΤΑΣ Ευάγγελος
  18. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Ιωάννης
  19. ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος
  20. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κυριάκος
  21. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Δημήτριος
  22. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Γρηγόριος
  23. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ Μιχαήλ
  24. ΣΙΑΣΙΟΣ Αθανάσιος
  1. ΤΖΑΤΖΑΝΑ Σταυρούλα
  2. ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ Σοφία
  3. ΦΟΥΚΑΡΑΣ Δημήτριος
  4. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παναγιώτης

 

 

 

     ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ

( Επικεφαλής : ΤΖΑΤΖΑΝΑ Σταυρούλα )

 συνέχεια

 

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Χρήστος
  2. ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος
  3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Δημήτριος

 

 

 

 

 

 

 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

  1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κυριάκος

 

 

 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

  1. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ Λαμπρινή
  2. ΚΑΜΑΡΓΙΟΥ Μαρία
  3. ΣΤΑΝΗ Πασχαλίτσα

 

 

 

2)     « ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ »

( Επικεφαλής : ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ Ευστάθιος )

 

με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων και Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. :

 

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Συμεών
  2. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ Ιωάννης
  3. ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ Ευστάθιος
  4. ΚΑΦΑΛΗΣ Γεώργιος
  5. ΛΟΓΟΥ Γεώργιος
  6. ΞΥΝΙΔΗΣ Μάριος Χρήστος
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος
  8. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Σταυρούλα
  9. ΤΖΙΑΡΑΣ Γεώργιος
  10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Διονύσιος
  11. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Νικόλαος


ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.

 

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Συμεών
  2. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ Ιωάννης
  3. ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ Ευστάθιος
  4. ΚΑΦΑΛΗΣ Γεώργιος
  5. ΛΟΓΟΥ Γεώργιος
  6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος
  7. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Σταυρούλα
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Διονύσιος
  9. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Νικόλαος

 

 

 

 

 

 

 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

  1. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ Ιωάννης
  2. ΚΑΦΑΛΗΣ Γεώργιος

 

3)     « ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ  ΕΝΩΜΕΝΩΝ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ »

( Επικεφαλής : ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης )

 

με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, την Εξελεγκτική Επιτροπή, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων, Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. και την Γραμματεία Γυναικών :

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 

  1. ΒΑΛΕΡΑΣ Χρήστος
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Βασίλειος
  3. ΕΥΣΤΑΡΤΙΑΔΗΣ Νικόλαος
  4. ΖΑΧΑΡΙΑ Ελένη
  5. ΚΙΝΑΣ Κωνσταντίνος
  6. ΚΟΥΤΛΑΣ Ευάγγελος
  7. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης
  8. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Γεώργιος
  9. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ Παύλος
  10. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ιωάννης
  11. ΡΑΪΚΟΥΔΗ Ελένη
  12. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
  13. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Νικόλαος
  14. ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ Ηλίας

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.

 

  1. ΒΑΛΕΡΑΣ Χρήστος
  2. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ Γεώργιος
  3. ΚΙΝΑΣ Κωνσταντίνος
  4. ΚΟΥΤΛΑΣ Ευάγγελος
  5. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ Ανέστης
  6. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος
  7. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης
  8. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Γεώργιος
  9. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ Παύλος
  10. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ιωάννης
  11. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
  12. ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ Δημήτριος

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

  1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος
  2. ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ Δημήτριος

 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

  1. ΚΙΝΑΣ Κωνσταντίνος
  2. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης

 

 

 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1.                 ΖΑΧΑΡΙΑ Ελένη

2.                 ΡΑΪΚΟΥΔΗ Ελένη

 

 

4)     « ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΡΟΔΟΠΗΣ »

( Επικεφαλής : ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γεώργιος )

 

με τους κάτωθι υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, Εκπρόσωπο στο Συμβούλιο Μεταθέσεων, Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ. και την Γραμματεία Γυναικών :

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 

01.    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γεώργιος

02.    ΑΣΙΚΗ Ειρήνη

03.    ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δημήτριος

04.    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γρηγόριος

05.    ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Γεώργιος

06.    ΚΟΤΛΙΤΣΑΣ Σωτήριος

07.    ΚΟΥΛΕΛΗΣ Χρήστος

08.    ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ Δανιήλ

09.    ΠΑΠΠΟΥΣ Ιωάννης

10.    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Αθανάσιος

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.

 

01.    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γεώργιος

02.    ΑΣΙΚΗ Ειρήνη

03.    ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Γεώργιος

04.    ΚΟΥΛΕΛΗΣ Χρήστος

05.    ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ Βασίλειος

06.  ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ Δανιήλ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

01.         ΑΣΙΚΗ Ειρήνη

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

01.    ΚΟΤΛΙΤΣΑΣ Σωτήριος

 

- Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 08 Νοεμβρίου 2021 και κατά τις ώρες 09:00΄ έως 19:00΄ στην αίθουσα εκδηλώσεων του Αστυνομικού Μεγάρου (2ος όροφος).

          - Ο κάθε εκλογέας έχει δικαίωμα να εκφράσει την προτίμησή του με μέχρι εννέα  (9) σταυρούς στους υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, τρείς (3) για την Εξελεγκτική Επιτροπή, έναν (1) για το Συμβούλιο Μεταθέσεων και εννέα (9) για τους Αντιπροσώπους στην Π.Ο.ΑΣ.Υ..

          - Η Γραμματεία Γυναικών αναδεικνύεται μόνο από γυναίκες εκλογείς που μπορούν να εκφράσουν την προτίμησή τους με μέχρι τρεις (3) σταυρούς.

          - Κατά την άσκηση του εκλογικού δικαιώματος, ο εκλογέας πρέπει να φέρει μαζί του το Δελτίο Ταυτότητας.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το Thraki OnLine ενθαρρύνει τον δημόσιο διάλογο για όλα τα ζητήματα επικαιρότητας, παρακαλούμε σχολιάζετε με σύνεση!